BÜRO İŞÇİSİ ALIMI YAPILACAKBÜRO İŞÇİSİ ALIMI YAPILACAK

Özel sektör için resmi sitesi üzerinden İŞKUR Büro İşçisi alımı yapıyor. İŞKUR resmi internet sitesinde kamuya açık alımlar olduğu gibi, özel sektör personel alım duyuruları da yayımlanmaktadır. İŞKUR üzerinden yayımlanan 133 ilana göre İstanbul, Ankara, Antalya, Samsun, Osmaniye, Muş, Kütahya, Adana, Hatay, Çanakkale, Mersin, İzmir, Bolu, Ordu, Trabzon, Aksaray, Van, Isparta, Kocaeli, Muğla, Kastamonu, Balıkesir, Denizli, Tekirdağ, Eskişehir, Gümüşhane, Afyonkarahisar, Şanlıurfa, Konya, Erzurum, Kayseri, Tokat, Amasya, Adıyaman ve Aydın şehirlerinde istihdam edilmek üzere özel sektöre Büro İşçisi pozisyonunda alım yapılmaktadır.

EN AZ LİSE MEZUNU, KPSS ŞARTSIZ, SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE KATIL!

BÜRO İŞÇİSİ ALIMI BAŞVURU-BİTİŞ TARİHLERİ

işkur büro işçisi alımı

En az lise mezunu olan kişiler, Büro İşçisi pozisyonu için başvuruda bulunabilirler. Özel sektörde başvuru ve bitiş tarihinde daha esnek olan şirketler, işe alma sürecindeki tarihlere kendileri karar veriyor. Bazı alımlar aynı gün içerisinde bitebiliyor.

İŞKUR BÜRO İŞÇİSİ ALIMI BAŞVURULARI

Çeşitli firmalar tarafından yayımlanan Büro İşçici alımları için, İŞKUR internet sitesi üzerinden başvurular gerçekleştiriliyor. İŞKUR resmi internet sitesine https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx Kullanıcı Adı ve Şifrenizle giriş yaparak, İŞKUR Büro İşçisi alımı başvuru şartları ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL