DSİ İşçi Alımı BaşvurularıDSİ İşçi Alımı Başvuruları

Tarım ve Orman Bakanlığı DSİ işçi alımı için başvuru süreci devam ediyor.

Resmi Gazete’nin 24 Ekim 2022 tarihinde yayımlanan duyuruya göre, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğüne 157 kadrolu işçi alınacağı kaydedildi.

DSİ İŞÇİ ALIMI İÇİN HANGİ UNVANLAR DUYURULDU?

Söz konusu alım için Operatör, Bakımcı yağcı, Şoför, Ambar işçisi, Usta, Sondaj işçisi, Kompresör operatörü, Vinç operatörü, Laborant, Tapograf, Laborant yardımcısı, Aşçı, Hidrolog, Aşçı yardımcısı ve Bekçi unvanlarına alım yapılıyor. DSİ işçi alımı için başvurular 28 Ekim‘de sona eriyor. Başvurular İŞKUR resmi sayfası üzerinden gerçekleştiriliyor.

KARİYER BANKASI İNSTAGRAM HESABINI TAKİP ET , HABERLERİ KAÇIRMA.

Resmi duyuruda 157 işçi alımına ilişkin şu ifadelere yer veriliyor:

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca Genel Müdürlüğümüz taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 157 Sürekli İşçi alımı yapılacaktır. Adaylarda aranılacak genel ve özel şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık iş ilanlarında belirtilecektir. Bu ilanlar 24-28/10/2022 tarihleri arasında İŞKUR resmi internet sayfası (www.iskur.gov.tr) üzerinden yayımlanacaktır. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar ilan süresince başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklardır. Yazılı, Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 (dört) katı kadar aday çağrılacaktır. Bu adaylar 07/11/2022 tarihinde noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecektir. Kura yeri ve saati ile ilgili bilgiler alımı yapacak olan Bölge Müdürlüğünün internet sitesinden duyurulacaktır.

DSİ 157 işçi alımı kontenjan dağılımını görmek için TIKLA.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL