togg kapasite ve fiyat açıklamasıtogg kapasite ve fiyat açıklaması

TOGG fiyatı için son dakika açıklaması geldi.

TOGG CEO’su Karakaş’tan Fiyat ve Kapasite Açıklaması geldi.

Bugün banttan inecek olan yerli otomobil TOGG’un CEO’su Gürcan Karakaş , açılış öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Karakaş konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

Biz 1 sene önce bataryayı üretmek, geliştirmek için bir anlaşma yaptık onun çalışmalarına başladık. Bir taraftan onları göreceksiniz bir taraftan TOGG’u göreceksiniz.
Dün renklerimizi paylaştık. Renklerimizle tüm Türkiye’yi kucaklıyoruz. Dijital dünyanın gelişmesiyle bizim aracımız nihayetinde evimizin bir parçası oluyor. Alışverişi ödemek isterseniz, seyahat etmek isterseniz bunları da yapabilirsiniz. Üçüncü yaşam alanı olarak tanımladığımız bir alan. TOGG için yapılan anlaşmaları tek tek duyuruyoruz.

THY ile bir anlaşma yaptık. Mil anlaşması… Fikir vermesi açısından 300’e yakın startup inceledik. 19 tanesiyle el sıkıştık. Dış dünyayı size getireceğiz. 15 yıllık bir projeden bahsediyoruz. Şu an yıllık 100 bin adetlik kapasite planlıyoruz.

Günümüz dünyasında hiçbir şirket 5 ay sonrası için fiyat açıklamaz. 1. çeyreğin sonunda trafiğe çıkacağımız için ona göre planlıyoruz.