TOGG'un Fiyatı Ne OlacakTOGG'un Fiyatı Ne Olacak

Bakan Varank’tan TOGG’un Fiyatı ile İlgili Açıklama geldi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TOGG’un fiyatı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

Yerli otomobil TOGG için geri sayım devam ediyor. TOGG’un 2023’ün ilk aylarında yollarda olması beklenirken, otomobile ve fiyatına ilişkin her geçen gün yeni haberler ortaya çıkıyor. 

TOGG’un FİYATI AÇIKLANDIĞI ANDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE KATIL.

TOGG ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA YENİ C-SUV İÇİN SERİ ÜRETİME GEÇİYOR

TOGG, önümüzdeki haftalarda yeni C-SUV elektrikli ve yerli otomobilinin seri üretimini başlatıyor. Bir yandan da sürüş ve deneyim testleriyle şarj istasyonu kurumları devam ediyor.

TOGG RAKİPLERİNE GÖRE DAHA UYGUN FİYATLI OLACAK

TOGG’un üretim aşaması ve deneme süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, yerli otomobilin rakiplerine göre daha ucuz olacağını ve daha az masraflı olacağını söyledi. 29 Ekim’de seri üretime başlanılacağını söyleyen Bakan Varank, TOGG fabrikasının 2025 yılında tam kapasiteyle çalışmaya başlayacağını belirtti. 

TOGG İÇİN ŞARJ İSTASYONU KURUMLARI SÜRÜYOR

TOGG’un sosyal medya hesabından da şarj istasyonlarına dair açıklama yayımlandı. Açıklamada, “Dördü 180 kW, ikisi 300 kW üzeri, toplam 6 adet şarj cihazımızı, İstanbul ve Ankara arasındaki en önemli geçiş noktası olan Bolu HighWay Dinlenme Tesisi’ne kurduk. Tüm elektrikli araç kullanıcıları bu cihazları pek yakında kullanabilecek.” Denildi.

TOGG FİYATI İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER? 

Yerli otomobilin kaç liradan satışa çıkmasını bekliyorsunuz? Konuya ilişkin yorumlarınızı sayfanın altında yer alan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.