Audi logosuAudi logosu

Audi yeni logosunu tanıttı. Araç markasında dünya devlerinden biri olan Audi logosunu değiştirdiğini duyurdu. Otomotiv sektörüne yön veren markalardan biri olan Audi, 2023 yılına yeni logosu ile girecek. Yıllar içinde Kia, Peugeot, Citroen, Renault, Opel, Volvo, Dacia ve Skoda markaları da logolarını değiştirmişti. Böylece ünlü marka logosunu değiştiren araç markaları kervanına girmiş oldu.

Güncel teknoloji, ekonomi haberlerini takip etmek ve sıfır araç fiyatlarından anında haberdar olmak için Kariyer Bankası mobil uygulamasını TIKLA ve ÜCRETSİZ İNDİR. Haberler cebine gelsin.

AUDİ YENİ LOGOSU 2 BOYUTLU VE ADETA GÖZ ALIYOR!

audi yeni logo
AUDİ YENİ LOGO

Alman araç markası Audi araç kullanıcılarının beklentilerinin ötesinde ve yenilikçi bir şekilde hareket ediyor. Eski dört halka logosuna bağlı kalarak, modeliyle çok oynamamış dört halkayı 2 boyutlu bir hale getirmiş. Logoda eski krom rengi yerine de siyah beyaz renk kullanılmış. Logonun son hali, son yıllarda hayatımıza giren elektrikli araçlarla da uyumlu hale geldi.

Audi resmi sitesinde yayımlanan duyuruda Tasarım başkanı Marc Lichte logoyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “İyi tasarım, daha az değişikliktir.” Audi yeni logosu muhtemelen önümüzdeki yıllardan itibaren kullanılmaya başlanacak.

KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL