QNB Finansbank sıfır faizli 30 bin TL kampanyasını duyurdu. Kampanyaya başvuru şartları ve detaylar netleşti.

QNB Finansbank, yeni bir kampanya ile %0 faizli 30.000 TL kredi fırsatı sunuyor. Kampanya, QNB Mobil üzerinden müşteri olanları kapsıyor ve başvurular mobil uygulama üzerinden yapılabiliyor.

YENİ SIFIR FAİZLİ KREDİ KAMPANYALARINDAN HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA İNDİR.

Kampanya Detayları

QNB Finansbank’ın yeni kampanyası ile QNB Mobil’i indirerek müşteri olanlar, %0 faizli 30.000 TL kredi fırsatından yararlanabilir. Bu kampanya, 10.000 TL’ye kadar 6 ay vadeli %0 faizli ihtiyaç kredisi ve CardFinans veya CardFinans Xtra kredi kartı sahiplerine %0 faiz oranı ve 3 ay vadeli 20.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans imkanı sunuyor.

Şubeye gitmeden kolayca QNB Finansbank müşterisi olabilirsiniz. QNB Mobil uygulamasını indirerek, görüntülü görüşme ile müşteri olma sürecini tamamlayabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için QNB Mobil üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

  • %0 Faizli Kredi: 10.000 TL’ye kadar 6 ay vadeli %0 faizli ihtiyaç kredisi.
  • Taksitli Nakit Avans: CardFinans veya CardFinans Xtra kredi kartı alanlara %0 faiz oranı ile 20.000 TL’ye kadar 3 ay vadeli taksitli nakit avans.
  • Ücretsiz EFT/Havale: QNB Mobil ve İnternet Bankacılığı üzerinden yapılan işlemlerde ücretsiz EFT/Havale imkanı.
  • Çift Sarılı Hesap: %46 tanışma faizi ile günlük kazandıran hesap.

Kampanya Koşulları

Kampanya, QNB Mobil üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir. CardFinans veya CardFinans Xtra kredi kartı sahipleri, %0 faizli taksitli nakit avans kampanyasından faydalanabilir. Kamepanyadan yararlanmak için başvuruların 1 Haziran – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında yapılması gerekmektedir.

  • %0 faizli kredi ve taksitli nakit avans kampanyası sadece QNB Mobil üzerinden yapılacak işlemler için geçerlidir.
  • CardFinans GO, CardFinans Trendyol, CardFinans Fix, Miles & Smiles, Enpara.com kredi kartları kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanya süresi 31 Temmuz 2024 tarihinde sona ermektedir.
  • QNB Finansbank, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Tü

Tüm detaylara https://www.qnbfinansbank.com/724-bankacilik/nasil-qnb-finansbankli-olurum?ref=email adresinden erişim sağlanabiliyor.