hasta yaşlı bakım elemanıhasta yaşlı bakım elemanı

İŞKUR üzerinden özel sektör için hasta ve yaşlı bakım elemanı alım duyurusu yayımlandı. Söz konusu alım için en az ilköğretim mezunu olmak gerekmektedir. İŞKUR üzerinden yayımlanan 63 iş ilanında onlarca açık pozisyon görünmektedir.

İLKÖĞRETİM MEZUNU, KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIMLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLA VE ÜCRETSİZ KATIL!

İŞKUR ÜZERİNDEN PERSONEL ALINACAK İLLER VE BAŞVURU

hasta ve yaşlı bakım elemanı

Kamuya açıktan personel alımlarının yanı sıra, özel sektör şirketlerde personel alımlarını İŞKUR üzerinden gerçekleştiriyor. İŞKUR üzerinden hasta ve yaşlı bakım elamanı alımı için İstanbul, Antalya, Mersin, Kocaeli, İzmir, Balıkesir, Niğde, Kayseri, Mersin, Çanakkale, Samsun, Karaman, Sivas, Yalova, Aydın, Tekirdağ, Ankara, Muş, Edirne, Elazığ, Aksaray ve Manisa illerine alım yapılmaktadır.
Çeşitli firmalar tarafından yayımlanan söz konusu alım için, İŞKUR internet sitesi üzerinden başvurular gerçekleştiriliyor. İŞKUR resmi internet sitesine Kullanıcı Adı ve Şifrenizle giriş yaparak, hasta ve yaşlı bakım elemanı alımının başvuru şartları ve detaylarına ulaşabilirsiniz.
Özel sektörde başvuru ve bitiş tarihleri esnek olan şirketler, işe alma sürecindeki tarihlere kendileri karar veriyor.
İŞKUR’un resmi internet sitesini https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx ziyaret ederek, daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.
KARİYERBANKASİ.NET -İSTANBUL